Potrzebujesz porady ortopedycznej?

Skorzystaj z naszej konsultacji

Prywatne gabinety lekarskie

Zobacz więcej

5.0 na podstawie 280 opinii

Co oferujemy:

Konsultacje ortopedyczne:

Podczas konsultacji lekarz ortopeda dokładnie ocenia stan stawów, kości oraz tkanek miękkich, analizując objawy i przyczyny dolegliwości pacjenta.

Medycyna regeneracyjna:

Głównym celem medycyny regeneracyjnej jest stymulowanie procesów regeneracyjnych, aby przyspieszyć gojenie się ran, uszkodzeń tkanek, a także spowolnić lub odwrócić niektóre procesy degeneracyjne związane z chorobami przewlekłymi.

Zabiegi pod kontrolą USG:

Umożliwiają precyzyjne monitorowanie i prowadzenie różnorodnych procedur związanych ze schorzeniami układu kostno-stawowego. Dzięki obrazowaniu ultrasonograficznemu lekarze ortopedzi mogą dokładnie wizualizować struktury anatomiczne, takie jak stawy, więzadła, mięśnie i ścięgna.

Podanie kwasu hialuronowego:

polega na wstrzyknięciu preparatu zawierającego hialuronian sodu bezpośrednio do stawu, w celu łagodzenia bólu oraz poprawy funkcji stawów. Kwas hialuronowy działa jako naturalny składnik płynu stawowego, który poprawia elastyczność stawów, zmniejsza tarcie oraz przynosi ulgę pacjentom z bólem stawów.

Rehabilitacja Medyczna:

Wspomaga pacjentów w powrocie do pełnej sprawności fizycznej po urazach, operacjach lub chorobach, jest etapem w procesie zdrowienia i powrotu do aktywności fizycznej.

Zapewniamy wsparcie medyczne

Nasza praktyka skupia się nie tylko na leczeniu, ale także na edukacji pacjentów i promowaniu zdrowego stylu życia. Zapraszamy do naszych gabinetów medycznych.

Ortopeda Paweł Kalamarz

Lekarz ortopeda Paweł Kalamarz

wybrane opinie

 • Magda

  Niesamowite podejście do pacjenta już w poczekalni

  Niesamowite podejście do pacjenta już w poczekalni. Wizyta o czasie, nawet parę minut przed, co w dzisiejszych czasach naprawdę jest na plus. Konsultacja super, wszystko wyjaśnione tak, że każdy jest w stanie zrozumieć, omówione i pokazane na przykładach, rysunkach. Dokładne wytłumaczenie każdego etapu leczenia. Idąc do lekarza dawno nie czułam się tak, jak w tym gabinecie.

 • Marcelina

  Polecam Pana doktora za jego profesjonalizm

  Polecam Pana doktora za jego profesjonalizm, za wysoką kulturę osobistą i zaangażowanie 100% w diagnozę i jej omówienie. Na każde zadane pytanie miałam wyczerpującą odpowiedź.

 • Agata

  Zachęcam do skorzystania usług Pana Doktora :)

  Jak najbardziej polecam Pana Doktora! Nie lekceważy żadnego przypadku. Podchodzi do każdego indywidualnie, wszystko tłumaczy jasno i zrozumiale. Omawia każdy zrobiony krok i podkreśla na co należy zwrócić uwagę. Sprzęt wysokiej jakości. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Także zachęcam do skorzystania usług Pana Doktora :)

 • Artur

  Polecam super specjalista!

  Do Pana Pawła zgłosiłem się z pęknięciem 5 kości śródstopia typu Jones. Lekarz solidny, pracujący z pasji a nie z musu. Na NFZ nie dowiedziałem się nic a Pan Paweł doradził i wytłumaczył wszystko krok po kroku. Teraz czuję się spokojny na duszy i wiem że wszystko idzie w dobra stronę. Najlepiej wydane pieniądze w życiu. Polecam super specjalista!

 • Basia

  Lekarz z powołania

  Cudowny lekarz, sympatyczny i jasno wszystko objaśniający. Wcześniej mama słyszała, że nic się nie da zrobić i musi boleć. U Pana doktora już po pierwszej wizycie i po przyjęciu leków poczuła ulgę i w końcu mogła się wyspać. Podanie kwasu w biodro praktycznie bezbolesne. Polecam z całego serca.

 • Basia

  Pełen profesjonalizm!

  Pełen profesjonalizm! Świetne podejście do pacjenta, rzeczowo wytłumaczony problem i przeprowadzony zabieg. Każdy krok i część wizyty jest omówiony. Polecam, polecam, polecam!

Zaufaj naszemu personelowi!

Twoje zdrowie zasługuje na najlepszą opiekę. Kliknij poniżej, aby umówić się na wizytę lub skontaktować się z nami, a z chęcią odpowiemy na Twoje pytania. 

Sprawdź pozostałe usługi:

 • Ginekologia

  Rozumiemy, jak ważna jest dla Ciebie Twoja prywatność i komfort, dlatego zapewniamy dyskretną i przyjazną atmosferę. Nasze gabinety są wyposażone w nowoczesny sprzęt, co pozwala na przeprowadzanie skutecznych badań i zabiegów z zachowaniem najwyższych standardów medycznych

  Ginekologia Rybnik - gabinet Premiumed
 • Ortopedia dziecięca

  Jeśli potrzebujesz porady ortopedycznej lub konsultacji dotyczącej zdrowia Twojego dziecka, to zapraszamy do kontaktu. Oferujemy spersonalizowaną opiekę oraz indywidualne podejście.

  Ortopeda dziecięcy w Rybniku - Lekarz Anna Pilecka-Kalamarz
 • Fizjoterapia

  Jeśli masz problemy z bólem mięśni, stawów lub ograniczeniem ruchu, zapraszam do skorzystania z naszych usług. Nasze usługi fizjoterapeutyczne obejmują szeroki zakres zabiegów, ćwiczeń oraz technik terapeutycznych.

  Fizjoterapeuta prowadzi terapię manualną z pacjentką
 • USG bioderek - poradnia preluksacyjna

  Nasza poradnia preluksacyjna oferuje badania ultrasonograficzne stawów biodrowych u niemowląt i małych dzieci. Działamy w trosce o zdrowie najmłodszych pacjentów, zapewniając diagnozy i wsparcie dla rodziców w monitorowaniu rozwoju ich maluszków.

  USG bioderek Rybnik, poradnia preluksacyjna.
 • Badanie USG narządu ruchu

  Jeśli odczuwasz dyskomfort związany z układem mięśniowo-szkieletowym lub masz pytania dotyczące stanu swojego narządu ruchu, skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę lub uzyskać więcej informacji na temat naszych usług diagnostycznych.

  Ortopeda Rybnik lekarz Paweł Kalamarz, badanie USG