Prywatne gabinety lekarskie Rybnik

W czym możemy
Ci pomóc?

W naszych prywatnych gabinetach medycznych w Rybniku czeka na Ciebie doświadczona kadra lakarzy oraz fizjoterapeutów. Tutaj wykonasz badania w komfortowych warunkach.

Sprawdź ofertę

5.0 na podstawie ponad 300 opinii ZnanyLekarz

Prywatne gabinety medyczne w Rybniku - PREMIUMED

Kliknij w interesujący Cię dział:

Gabinety lekarskie Rybnik Premiumed

Opinie naszych klientów

 • Agnieszka

  Szczerze polecam

  Szczerze polecam. W końcu trafiłam do lekarza, który przejmuje się pacjentem i jego problemem. Jest cierpliwy i odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia i szuka rozwiązań. W gabinecie sprzęt USG i od razu zaproponowane leczenie. W końcu trafilam na dobrego i zaangażowanego ortopedę. Wizytę umówiłam przez kalendarz podany na stronie. Polecam

 • Magda

  Niesamowite podejście do pacjenta już w poczekalni

  Niesamowite podejście do pacjenta już w poczekalni. Wizyta o czasie, nawet parę minut przed, co w dzisiejszych czasach naprawdę jest na plus. Konsultacja super, wszystko wyjaśnione tak, że każdy jest w stanie zrozumieć, omówione i pokazane na przykładach, rysunkach. Dokładne wytłumaczenie każdego etapu leczenia. Idąc do lekarza dawno nie czułam się tak, jak w tym gabinecie.

 • Aneta Górska-Nosal

  Najlepsza ginekolożka jaką znam

  Najlepsza ginekolożka jaką znam. Ciepła, profesjonalna, otwarta sercem do pacjenta. Odpowiada na wszystkie pytania pacjenta i jest mega pozytywnie nastawiona.

 • Justyna

  Absolutnie polecam

  Wizyty zawsze o czasie, nie ma opóźnień, jak już to kilka minut wcześniej. Pani w rejestracji również bardzo sympatyczna. Bardzo duża wiedza pana doktora, bardzo dużo cierpliwości i dokładności, lekarz który dokładnie tłumaczy, co mogło się wydarzyć.

 • Marcelina

  Polecam Pana doktora za jego profesjonalizm

  Polecam Pana doktora za jego profesjonalizm, za wysoką kulturę osobistą i zaangażowanie 100% w diagnozę i jej omówienie. Na każde zadane pytanie miałam wyczerpującą odpowiedź.

Zaufaj naszemu personelowi!

Kliknij poniżej, aby umówić się na wizytę lub skontaktować się z nami, a z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.